info@autotuzil.cz +420 604 520 283
Elektronický obchod: RTShop.cz

Klimatizace

Jak poznat, že klimatizace ve Vašem automobilu potřebuje pozornost?

Sledujte chování při jejím provozu. Při zapnuté klimatizaci, kdy se venkovní teplota pohybuje okolo 25 stupňů Celsia, by se teplota vzduchu z výdechů ventilace auta, nastavená na nejnižší možnou hodnotu, měla pohybovat okolo 5-10 stupňů Celsia a kompresor by se při volnoběžných otáčkách u většiny vozů neměl vypínat. Stejně tak jakýkoliv neobvyklý hluk vycházející z kompresoru může naznačovat problém.

Častým problémem, který je spojen s provozem auto-klimatizace, bývá občasný zápach. Nejintenzivněji ho zaznamenáte v okamžiku, kdy se po krátké době vracíte do auta, kterým jste přijeli se zapnutou klimatizací. Zápach způsobují bakterie a plísně, které se množí na vnitřním výměníku klimatizace, nejchladnějším a nejvlhčím místě v interiéru vozidla. Proto je velmi vhodné provádět dezinfekci klimatizace, která zničí bakterie, plísně a odstraní zápach. Důsledkem zanedbání dezinfekce auto-klimatizace je kašel, podráždění, pálení v krku pálení očí atd. Tyto příznaky pociťují obzvlášť citliví jedinci a osoby trpící alergiemi.

Chcete mít opravdu 100% vydezinfikovaný automobil, zbavený nepříjemných zápachů, virů, bakterií, plísní, roztočů a nejrůznějších typů alergenů? Řešením je OZON, nejúčinnější přírodní oxidační činidlo, jaké je v současné době známo. Ozon je plyn, který se dostane opravdu všude, kam se běžné sprejové dezinfekce nedostanou. Neexistuje žádný virus ani bakterie, které by ozonu dokázaly odolat.

  • plnění klimatizace
  • opravy klimatizace
  • desinfekce klimatizace
  • desinfekce klimatizace pomocí OZONU