info@autotuzil.cz Servis +420 739 425 105 Autodoprava +420 604 520 283

Klimatizace

Disponujeme plně automatickými plničkami klimatizace jak na plyn R-134a tak i na moderní R-1234yf.

Jak poznat, že klimatizace ve Vašem automobilu potřebuje pozornost?

Sledujte chování při jejím provozu. Při zapnuté klimatizaci, kdy se venkovní teplota pohybuje okolo 25 stupňů Celsia, by se teplota vzduchu z výdechů ventilace auta, nastavená na nejnižší možnou hodnotu, měla pohybovat okolo 5-10 stupňů Celsia a kompresor by se při volnoběžných otáčkách u většiny vozů neměl vypínat. Stejně tak jakýkoliv neobvyklý hluk vycházející z kompresoru může naznačovat problém.

Častým problémem, který je spojen s provozem auto-klimatizace, bývá občasný zápach. Nejintenzivněji ho zaznamenáte v okamžiku, kdy se po krátké době vracíte do auta, kterým jste přijeli se zapnutou klimatizací. Zápach způsobují bakterie a plísně, které se množí na vnitřním výměníku klimatizace, nejchladnějším a nejvlhčím místě v interiéru vozidla. Proto je velmi vhodné provádět dezinfekci klimatizace, která zničí bakterie, plísně a odstraní zápach. Důsledkem zanedbání dezinfekce auto-klimatizace je kašel, podráždění, pálení v krku pálení očí atd. Tyto příznaky pociťují obzvlášť citliví jedinci a osoby trpící alergiemi.

Chcete mít opravdu 100% vydezinfikovaný automobil, zbavený nepříjemných zápachů, virů, bakterií, plísní, roztočů a nejrůznějších typů alergenů? Řešením je OZON, nejúčinnější přírodní oxidační činidlo, jaké je v současné době známo. Ozon je plyn, který se dostane opravdu všude, kam se běžné sprejové dezinfekce nedostanou. Neexistuje žádný virus ani bakterie, které by ozonu dokázaly odolat.

  • plnění klimatizace
  • opravy klimatizace
  • desinfekce klimatizace
  • desinfekce klimatizace pomocí OZONU
Pro bližší informace volejte +420 739 425 105.